Замовити вікно для приміщень з центральним опаленням

Замовити вікно для приміщень з центральним опаленням

Атрикул ПОО01

Користувачі центрального опалення не мають можливості регулювати температуру нагрівання батарей. Зростаючі тарифи зримо втілюються в щомісячних платіжках. При цьому температура в приміщеннях часто залишається некомфортною, що змушує додатково витрачатися на обігрів за допомогою електроприладів.

Єдиний інструмент, який дає можливість створити затишок у вашій квартирі і при цьому економити бюджет - провести комплексне утеплення житла. І починати його необхідно з вибору правильних вікон.

Пропонуємо оптимальне рішення для кімнат і офісів з центральним опаленням.

Шестикамерна система, три скла.

Монтажна глибина (відстань між найближчої  до приміщення точкою на рамі вікна і найдальшої точкою, що знаходиться на вулиці) - 70 мм.

Конструкція поєднує переваги якісних вікон і забезпечує оптимізацію бюджету будівництва або ремонту.

Підвищені ізоляційні властивості, стійкість і надійність конструкції, елегантний дизайн і простота в догляді - це те, що припаде до смаку самому вимогливому споживачеві.

Вікна   доступні в 37 трендових кольорах ламінації.

Зв'яжіться з нашими консультантами, і вони розкажуть вам на які нюанси необхідно звернути увагу при покупці вікна для квартир і приміщень з центральним опаленням, що важливо знати про їх встановлення та подальше використання.

Ми пропонуємо найкращі варіанти від перевірених виробників пластикових вікон, допоможемо зробити правильний вибір і швидко виконаємо замовлення.

Раніше переглянуті товари