Вікна для прниміщень з індивідуальним опаленням

Сортувати:
Показати:

Пріоритетне завдання для власників приватної малоповерхової нерухомості - скоротити витрати на опалення. Вікна металопластикові підбираються з орієнтиром на її рішення. Тепло дорожчає, але ніхто не відміняв і естетичну складову, якою володіють пакети. Важливо відшукати варіант, що володіє достатнім ступенем енергозбереження, що прикрашає нерухомість як зовні, так і зсередини.

З огляду на безліч аспектів, від величезних вікон слід відмовитися - віддайте перевагу варіантам середніх розмірів. Порада актуальна для клієнтів, які хочуть купити металопластикові вікна для будинку, що будується або проекту по масштабної реконструкції об'єкта. Для експлуатуються будівель вибирають вікна у відповідності з існуючими структурними характеристиками.

Оптимальне рішення для приміщень з індивідуальним опаленням - двокамерні склопакети з низькоемісійним енергозберігаючим склом, що відображає тепло всередину котеджу. Прийнятна ширина склопакета - від 4 см, товщина рами - від 7 см.

Компанія "Дім Вікон" реалізує проекти з монтажною глибиною 82 мм і трьома контурами ущільнення. Вирішуючи, які металопластикові вікна купити, зверніть увагу на оригінальні рішення в нетрадиційній палітрі відтінків. З нашими ламінованим вікнами нерухомість виглядає сучасно і презентабельно, і при цьому, вона комфортна і затишна для всіх - від дітей до людей похилого віку.

На металопластикові вікна ціна складається з декількох складових:

  • собівартості профілю і склопакета;
  • ціни на фурнітуру;
  • вартості відливів і укосів, ін. елементів, необхідних для ефективної функціональності віконної конструкції.

Замовляючи пластикові рішення, не відмовляйтеся від пропозицій компанії "Дім Вікон". Наші фахівці здатні втілити в реальність найцікавіші задумки і реалізувати найскладніші проекти.