Вікна

Сортувати:
Показати:

Вікна - найважливіша частина житлового, адміністративного будови, без якого неможливе створення сприятливих умов. Вони захищають від холоду і опадів, виконують роль естетичного елементу інтер'єру, екстер'єру. Пропонуємо купити вікна з деревини та металопластику, що підкреслюють стиль інтер'єру, що забезпечують позитивний мікроклімат. Вибір залежить від фінансових можливостей клієнта.

Купити, замовити вікна дешево

При недостатній захищеності віконних прорізів, через них випаровується близько 40% тепла. Це факт, який може змінити власник якого об'єкта, своєчасно подбавши про встановлення якісно нових виробів. Пропонуємо замовити вікна, створені за участю інноваційних технологій, з матеріалів, які не потребують додаткової обробки, з урахуванням специфіки об'єкта.

У каталозі представлені вікна:

  • З деревних порід - дуба, сосни, модрини - з оптимальним набором опцій. Екологічно безпечні вироби, служать від 40 до 90 років (в залежності від вибору породи), не створюють проблем під час експлуатації, повною мірою захищають простір від спеки та холоду. їх зовнішній вигляд прикрасить класичний і сучасний інтер'єр, додасть оригінальності екстер'єру котеджу, адмінбудівлі.
  • Металопластикові для просторів з централізованим опаленням. Представлені з шістьма камерами і трьома склопакетами. Наш практичний досвід підтверджує - таке рішення оптимально для квартир, в яких не передбачено регулювання інтенсивності подачі тепла. Утеплення приміщення з якісно встановленим сучасним виробом сприяє внутрішньому збереженню тепла, виключаючи експлуатацію додаткових опалювальних приладів.
  • Металопластикові для котеджів з індивідуальним опаленням. Компанія підбере варіант, який заощадить витрати на опалення, протидіє злому, підвищить якість проживання. Завдяки трьом контурам ущільнення виключається промерзання. Кілька варіантів ламінування - можливість купити вікна, які гармонійно доповнюють дизайн простору.
  • Металопластикові для неопалюваних приміщень. У нас можна замовити вікна дешево для дачних будинків, складів, холодних коридорів тощо. Приміщень, де температурний режим не грає ролі, але потрібен захист від вітру і опадів. Великий асортимент відтінків ламінації, оптимальна конструкція (5-камерний профіль + 2 скла з товщиною 6 мм) забезпечує достатню шумо- і теплоізоляцію.

На наші вікна ціни залежать від комплектації. Кожному клієнту надаємо право підібрати дешеві чи дорогі вироби, білі або ламіновані, бюджетні або преміальні.