Технічні двері

Сортувати:
Показати:
Артикул: 3001
від 3 200 грн
Артикул: 3002
від 2 650 грн

Технічні двері проектуються і створюються як вироби утилітарного призначення.

Їх використовуються при будівництві та реконструкції промислових і комерційних будівель, а також в житлових будинках. При виготовленні технічних дверей акцент робиться на простоті конструкції і можливості швидкого встановлення. При цьому декоративні елементи зазвичай повністю відсутні, дизайн максимально спрощений. Технічні двері зазвичай фарбують фарбою по типу Молоткова або нітроемалі. Ці покриття дозволяють приховати дрібні дефекти, захищають метал від окислення, дозволяє легше мити двері.

Такий прагматичний підхід дозволяє зробити ціну технічної двері значно нижче звичайної. При цьому якість і довговічність залишаються на високому рівні.

Ще однією особливістю технічних дверей є можливість вибрати нестандартні розміри. В асортименті є двостулкові двері, а також двері з висотою, зменшеною до 1900 мм (Коротун).

Якщо ви шукаєте конкретний тип технічної двері або вам потрібна попередня консультація -оставьте повідомлення в формі зворотного зв'язку. Наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний варіант.

Послуги "Будинок вікон" - реалізація ідей в контексті великомасштабних і локальних проектів, втілення задумів, що дозволяють надати будові максимальну функціональність і практичність. Для цього потрібно технічні двері купити відповідно до габаритів отвору, метою використання і значимістю простору. Вартість артикулів залежить не тільки від розмірів, але і від інших нюансів. Ми не декларуємо мінімальні ціни, але гарантуємо - кожен клієнт зможе купити двері технічні з найменшим ступенем зносу, тривалим експлуатаційним терміном без втрати функціональних і зовнішніх даних.