Стокові вікна

Сортувати:
Показати:
Артикул: СТ-002
від 3 800 грн

У Вас немає часу чекати виготовлення вікна під замовлення? Компанія пропонує готові вікна купити за вигідною ціною в якісному виконанні, з фурнітурою, що забезпечує безпеку проживають і недоступність простору для зловмисників. В каталозі запропоновані рішення, які заощадять бюджет облаштування офісного, дачного, житлового простору.

Розпродаж готових пластикових вікон - хороший варіант для клієнтів, які вважають за краще купувати недорогі, але прийнятні за якістю виробу. Це не означає, що в каталозі представлені артикули зі значними дефектами або моделі, невідповідні для установки в квартирі, заміському котеджі. В даному розділі компанія "Дом вікон" позиціонує рішення, які були замовлені клієнтами, але в силу суб'єктивних чи об'єктивних причин, не викуплені. Ціна на них нижча за ринкову, а функціональність, зовнішні дані ідентичні виробам, пропонованим до замовлення.

Готові пластикові вікна - вигідний вибір тільки в тому випадку, коли вони за розмірами можна порівняти з параметрами віконного отвору. В іншому випадку, це не буде вигідною покупкою, а марним капіталовкладенням. При необхідності буде замінена фурнітура новим комплектом, від обраного виробника. Але заміна вимагає додаткових витрат.

Перш ніж купити пластикові вікна готові, настійно рекомендуємо зробити виміри з високою точністю. Не впевнені, що самостійно впораєтеся з вирішенням питання? Залучіть фахівців, які мають достатній досвід роботи з монтажем віконних конструкцій. Вони "на відмінно" виконають роботу, і покупка готового виробу принесе тільки задоволення - додасть сучасність інтер'єру, створить оптимальний мікроклімат для роботи і відпочинку, заощадить бюджет.