Яку москітну сітку вибрати

12.05.2019

Весна. Довгоочікуване тепло. Ми відкриваємо вікна назустріч легкому вітерцю… І численним комахою. Чи є спосіб відокремити котлети, тобто свіже повітря від мух і комарів?

Рішення — москітні сітки. Вони захистять вас від настирливих гостей, і водночас не будуть заважати вентиляції житла.

Москітні сітки давно стали одним найбільш затребуваних аксесуарів сучасного вікна. Тому виробники пропонують безліч їх різновидів.

Коротко опишем основні.

1. Ролетні (рулонні). Це фактично рольштори, але тільки виготовлені з спеціального матеріалу. У разі необхідності моментально відкриваються або закриваються. Мають привабливий вигляд. З недоліків — висока ціна. До того ж, вам, швидше за все, доведеться викликати майстра, щоби їх встановити.

2. Сітка-плісе — створена для захисту великих площ. Нагадують рулонні сітки, але складаються в горизонтальній площині. Ще більш дорога і складна під час монтажу. Однак усе це компенсує шикарний зовнішній вигляд. Велике розмаїття кольорів і малюнків роблять сітки-плісе фаворитом серед клієнтів, що цінують дизайн.

3. Розсувні сітки. Працюють за принципом дверей купе. Дуже естетичний зовнішній вид. Але їх вибір обмежує те, що він можуть бути встановлені тільки на алюмінієві одностулкові рами.

4. На липучках. Найдемократичніший варіант. Сітка просто кріпиться на липучці з внутрішньої сторони вікна. Підійде насамперед прихильникам утилітарного підходу до вибору речей.

5. Рамкові. Найпоширеніший і універсальний варіант варіант. були розроблені спеціально для пластикових вікон, але зараз є конструкції дозволяють встановлювати рамкові москітні сітки й на дерев’яні та алюмінієві профілі. Кріпитися може як ззовні, так і з внутрішньої сторони  вікна. Легко встановлюється і знімається. Внутрішні рамкові сітки не вимагають спеціальних доробок рами.

 

Розібрати всі нюанси вибору москітної сітки в короткій замітці неможливо, та й не потрібно.

Для того щоби більш детально дізнатися про переваги й недоліки кожного з типів москітної сітки залиште ваш номер у формі зворотного зв’язку або зв’яжіться з нами  будь-яким зручним для вас способом.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

05.03.2019

Кілька простих порад від наших фахівців. Вони не потребуватимуть великих витрат часу або грошових коштів. А результатом стане продовження терміну служби ваших вікон і крім того…

Детальніше
17.04.2019

Через вікна в наші квартири й офіси потрапляє не тільки сонячне світло і свіже повітря, але й комахи. На щастя, існує надійний спосіб захистити себе від непроханих гостей. Це москітна сітка.

 

Детальніше