Квартирні двері

Сортувати:
Показати:

У цій категорії зібрані двері, які призначені для установки в під'їздах, тамбурах та інших приміщеннях, захищених від попадання вологи, прямих сонячних променів і екстремальних температур. Якщо Вам необхідна двері для більш жорстких умов - перейдіть в розділ Зовнішні двері.

На що необхідно звернути увагу тому, хто вирішив придбати квартирну двері?

  • В першу чергу, звичайно, на стійкість до злому. Саме захист вашої квартири від проникнення зловмисників головне завдання квартирних дверей. Уточніть у продавця товщину металевого листа, з якого зроблені двері, конструкцію петель, наявність антизрізів, кількість і надійність замків. Економія на цих елементах конструкції абсолютно не припустима. В Інтернеті ви знайдете безліч роликів, на яких неякісні квартирні двері розкривають в лічені хвилини практично підручними засобами.
  • Наступною важливою характеристикою двері є здатність двері ізолювати квартиру, перешкоджати проникненню ззовні сторонніх звуків і запахів. Цьому сприяє якісне ущільнення по периметру двері і додаткове утеплення дверей. Утеплення відповідає за ще одну функцію вхідних дверей - за теплоізоляцію. Відсікаючи зовнішній холод, якісна квартирна двері не просто створює затишок у вашій оселі. Вона допомагає вам економити значні кошти на рахунках за опалення.
  • Дизайн і колір двері. Завдяки використанню сучасних матеріалів і технологій, ви може придбати квартирну двері найкращим чином підходить вашому смаку. На ваш вибір - різні стилі і відтінки.

Компанія «Будинок вікон» зібрала в своєму каталозі найбільш якісні моделі квартирних дверей.