Двері

Сортувати:
Показати:

Двері - невід'ємний елемент житлового, технічного, комерційного об'єкта, адміністративної будівлі. Результат обширного застосування - виготовлення виробів з різним ступенем захисту від об'єктивних і суб'єктивних загроз. Клієнтам пропонується купити двері недорого з антивандальним захистом, підвищеним ступенем звуко- і теплоізоляції, презентабельним і спрощеним дизайном, в індивідуальних і стандартних розмірах.

Каталог дверей - види, ціни

Вибір починається з аналізу специфіки експлуатаційних характеристик приміщення. Якщо це квартира, то дверна конструкція не вимагає тотального щита від перепадів температури, вогкості і опадів. Для власників котеджів, навпаки, згадані аспекти відіграють найважливішу роль, тому як зовнішня двері повинні витримувати значні робочі навантаження, по мінімуму контактувати з вологим середовищем, залишаючись презентабельною протягом тривалого часу.

Основні види, характеристики:

  • Зовнішні - конструкції з хорошою тепло- і звукоізоляцією, з антивандальним покриттям, яке зберігає первозданну зовнішність на довгі роки. Міцні та надійні, вони захистять будинок від сторонніх шумів і холодних повітряних потоків взимку, надмірно теплих - влітку. Хороші двері не вигоряють на сонці, на їх поверхні не з'являються тріщини при різкій зміні температурних режимів.
  • Квартирні, офісні - огородження простору від непрошених гостей, сторонніх запахів і шумів (додаткова звукоізоляція), "особа" житлового або комерційного об'єкта. Чи не захищені в такій мірі від агресивного середовища як зовнішні, тому абсолютно не підходять на їх роль. У каталозі представлені в різних колірних і дизайнерських інтерпретаціях.
  • Технічні закривають отвори приміщень спецпризначення - побутівок, слюсарних, столярних майстерень тощо. При виборі не грає ролі дизайн, тому на ці двері ціна мінімальна, але важлива міцність. Це прості і практичні рішення, що дозволяють приховати простір від сторонніх очей і зберегти його вміст.

«Будинок вікон» пропонує каталог дверей в стандартних і нестандартних розмірах. Другий варіант - рішення, що створюють затишок на об'єкті будь-якої складності. Скориставшись нашими послугами, клієнт замовляє двері, виключену з модельного ряду, але таку необхідну для створення сприятливої ​​атмосфери в приміщенні, його захисту від несанкціонованого зазіхання зловмисників.