Дерев'яні вікна

Сортувати:
Показати:

Дерев'яні вікна, значно змінилися за останні роки. дизайнерів і технологи практично повністю позбавили їх від недоліків і багаторазово підсилили гідності. Дерев'яні вікна вибирають ті, хто в першу чергу цінує екологічність матеріалів і преміальний зовнішній вигляд.

При виготовленні вікон використовуються клеєний брус, оброблений спеціальними розчинами. Новітні технології дозволяють створювати профілі будь-якої складності і встановлювати в них якісні склопакети. Таким чином досягається високий рівень тепло- і звукоізоляції. Дерев'яні вікна не електролізу і тому пил осідає на них менше, ніж на пластиці. У приміщенні підтримується комфортний мікроклімат, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми і тих, хто стежить за своїм здоров'ям.

Крім того, зазвичай на дерев'яних вікнах застосовується дорожча фурнітура. Що робить вигляд вікна благороднішим, а процес експлуатації приємним і комфортабельним.

Стильні дерев'яні вікна купити не проблема, якщо скористатися пропозицією компанії "Будинок вікна". У розпорядженні клієнта модельний ряд з якісних виробів в великому діапазоні кольорів. Сучасні рішення не одноманітні і одноликі, а цікаві, привабливі, підкреслюють концепцію простору.

У клієнтів є можливість купити дерев'яні вікна за ціною бюджетної та преміальної. Основну роль в ціноутворенні відіграє вибір типу профілю і склопакета. Багато що залежить від складності конструкції, якісних характеристик основної фурнітури і наявності додаткової.